INSTRUKCJA OBSŁUGI   DANE REDAKCJI   BIP.GOV.PL   BIP.KOLNO-GMINA.PL 

   Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kolno


   *DZIAŁ GŁÓWNY* - RADA GMINY KOLNO - Stałe Komisje Rady Gminy Kolno






 





GMINA KOLNO




BUDŻET GMINY




URZĄD GMINY KOLNO




RADA GMINY KOLNO




Sprawozdanie Komisji




Plany Pracy Komisji




UCHWAŁY RADY GMINY KOLNO




OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE - Urząd Gminy




PRZETARGI/ZAPYTANIA OFERTOWE




AKTUALNOŚCI




NABÓR NA WOLNE STANOWISKA/ OFERTY PRACY




KONSULTACJE SPOŁECZNE




KONKURS OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO




DRUKI i FORMULARZE




SOŁECTWA GMINY KOLNO




OCHRONA ŚRODOWISKA i GOSPODARKA ODPADAMI




SYSTEM INFORMACJI O ŚRODOWISKU




SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ - Mapa Gminy




Lokalana Grupa Działania - Południowa Warmia




Lokalna Grupa Rybacka - Pojezierze Olsztyńskie




Elektroniczna Skrzynka Podawcza - CYFROWY URZĄD




JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE I INSTYTUCJE KULTURY




KOLNO i BELM (Niemcy) GMINY PARTNERSKIE




WYBORY - ARCHIWUM




DZIENNIKI URZĘDOWE




ARCHIWUM BIP




O BIULETYNIE ORAZ REDAKCJA




Zarządzenia Wójta Gminy Kolno




Petycje




REJESTR ZBIORÓW DANYCH OSOBOWYCH




Wybory Uzupełniające do Rady Gminy Kolno 2017








 Komisje Rady Gminy


Komisja Finansowa
1. Alicja Grzywaczyk - przewodniczący
2. Jan Stańko - zastępca przewodniczącego
3. Elżbieta Nowak - członek
4. Leszek Żółkoś - członek
5. Ewa Lenard-Pawłowska - członek

Komisja Rolnictwa i Inicjatyw Gospodarczych
1. Bernard Joachim Redyk - przewodniczący
2. Emilia Sosnowa - zastępca przewodniczącego
3. Marek Wiesław Kośnik - członek
4. Cezary Michał Narkiewicz - członek
5. Edward Skoczeń - członek
6. Bogdan Ryszard Adamski - członek

Komisja Oświaty, Zdrowia, Opieki Społecznej, Kultury i Rekreacji
1. Elżbieta Nowak - przewodniczący
2. Ewa Lenard-Pawłowska - zastępca przewodniczącego
3. Bernard Joachim Redyk - członek
4. Krzysztof Koźmiński - członek
5. Stefan Bigus - członek

Komisja Rewizyjna
1. Leszek Żółkoś - przewodniczący
2. Cezary Michał Narkiewicz - zastępca przewodniczącego
3. Krzysztof Koźmiński - członek
4. Emilia Sosnowa - członek







 drukuj 

 wyślij znajomemu 




 Odwiedzin: 6566275